Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapMekaN

Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((

2 posters
YazarMesaj
DeLi-qIz-H
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
DeLi-qIz-H

Kadın

Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( Empty
MesajKonu: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 8:15 pm

Sensizlik çıldırtacak beni, diye düşünürdüm eskiden, yanılmamışım. Sensizlige dalınca herşey birer birer ortaya çıkmaya başladı. Ruhum sıkılmaya başladı. İçim daralmaya, düşüncelerimse zayıflamaya... Anladım ki sevgiden başka birşey değil yaşadıklarım. Aşk ateşi yanıyordu sinemde ve korları yüreğimin dört bir yanını kaplamıştı

Ne yazık ki dumanı yoktu bu ateşin, benzemiyordu diğer ateşlere. Ateşsiz yerde duman olmaz diyorlar, peki böylesi mümkün mü? Ateş var ama duman yok ortada. Zaten anlasaydım neye kapıldığımı, bir çare bulurdum derdime. Ama ne fayda, sen uzaklarda, bense buradayım. Bilseydim anlatırdım sana aşkımı, o içimde yanan ateşin az da olsa yansıtırdım bir kısmını dışarı. Çünkü sığmıyor artık kalbime, sığmıyor artık yüreğime, sığmıyor artık hücrelerime. Çünkü bu senin aşkın, çünkü aşıyor senin aşkın beni ah, bir bilseydin ne kadar zor geliyor bu ayrılık bana. Artık ağlayamıyorum bile. Hayır, çünkü göz yaşlarım kurudu. Güya Aral gölü. Halbuki daha geçenlerde ağladım halimi düşünerek. Demek ki artık içimdeki yanan ateşi göz yaşımla bile az da olsa yatıştıramam. Demek ki bu ateş yiyip bitirecek beni yavaş yavaş. Etrafına bir göz gezdir şöyle. Bu adamlar seviyor mu dersin, yanıyor mu benim kadar, en iyi bildiğin kişi. Zannetmiyorum. O benim, herkesden daha dertli. O benim, herkesden daha mutlu. O benim, herkesden daha ... Çünkü ben senin sevgine sahibim. Çünkü ben seni sevebilme duygusuna tutkunum. Çünkü sığmıyor artık kalbime, sığmıyor yüreğime, sığmıyor hücrelerime, çünkü bu senin aşkın, çünkü aşıyor beni, taşıyor beni bilinmez ufuklara o aşkı VE BEN SENİ SEVİYORUM! SEVİYORUM! SEVİYORUM!
JoNnJoNn
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
JoNnJoNn

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 10:55 pm

Bnde Aşqımı Sefiom Sefiom Sefiom..xD...x$
https://mekanburasi.forumcanada.org/RadyO-MekaN-h1.htm
JoNnJoNn
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
JoNnJoNn

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 10:56 pm

qüSel bi payLaşım tŞklr...!!!
DeLi-qIz-H
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
DeLi-qIz-H

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:24 pm

aşk heryerde ulu orta solenmes eger gercekten sevıosan kalpte kalır orda burda yaymanın alemı olmasss
JoNnJoNn
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
JoNnJoNn

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:26 pm

Bn Böle Sefiom Arkadaş İçimde Saklayıpta kendime bi Faydası Dokunmas O zmn qimse Mutlu OLmas Bn böleyim Sefen sefer O kdr...!!İçime Sıqımıoo Bnm aşqım...
DeLi-qIz-H
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
DeLi-qIz-H

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:38 pm

içine sıgmadıgından deil o güselimm gösteriş yabmak ıstedıgındendırr
JoNnJoNn
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
JoNnJoNn

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:39 pm

qösteriş Yapmak İçin Buraya ihtiyacım yoq..!!
DeLi-qIz-H
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
DeLi-qIz-H

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:44 pm

bence varrrr
DeLi-qIz-H
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
DeLi-qIz-H

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:44 pm

ama sonucda gösterıs yabmak ıstedıgını kabul edıosun
JoNnJoNn
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
JoNnJoNn

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:45 pm

O senn düşüncen ....
DeLi-qIz-H
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
DeLi-qIz-H

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:45 pm

bunu okuyupda senı az cok tanıyan herkes bu dusunceye katılır
JoNnJoNn
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
JoNnJoNn

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:46 pm

Hyr bn hiç öle düşünmemiştim aa buraya böle yasarsam qösteriş olar Fln die hiç düşünmedimm Zaten bii düşünerek yassam herşey çözülecek de...xD
DeLi-qIz-H
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
DeLi-qIz-H

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:47 pm

sen dusunerek yazmayı bılseydın su anda ben buraya bunları yazıo olmasdım
JoNnJoNn
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
JoNnJoNn

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:48 pm

İşte herşeyii YAWAŞ yAWAŞ ÖRENCEMM...XD
JoNnJoNn
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
JoNnJoNn

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:48 pm

oNUdA Örenirim bi qün İnşş..xD
DeLi-qIz-H
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
DeLi-qIz-H

Kadın

MesajKonu: Geri: Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((   Sensizlik Çıldırtacak Beni :((( EmptyPtsi Haz. 22, 2009 11:49 pm

Allah'tan tek temennim o inş olurr ama herkesin dua etmesi lasım sadece benle olacak bişi deil bu

Sensizlik Çıldırtacak Beni :(((
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» !!!!!!! SeNsİzLiK !!!!!!!!!!!